ماشین آلات صنایع غذایی حفیظی اصفهان | آسیاب | روغن گیر | کره گیر | خط تولید

شرکت تولیدی ماشین آلات صنایع غذایی حفیظی

گروه ماشین سازی حفیظی فعالیت خود را با مدیریت مهندس ابراهیم حفیظی از سال ۱۳۸۹ با اخذ پروانه بهره برداری از اداره صنعت و معدن استان اصفهان بر اساس ایجاد کسب و کارهای کم هزینه و ترویج فرهنگ غذایی سالم و سلامت محور شروع کرد.

این مجموعه با طراحی دستگاه های صنایع غذایی و صنعتی از جمله دستگاههای روغن گیر پرس سرد، انواع آسیاب، کره گیر، ارده گیری سنتی، میوه خشک کن و ماشین‌آلات وابسته فعالیت خود را آغاز نمود .

گروه ماشین سازی حفیظی در سال های قبل از ورود به صنعت مواد غذایی ، در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای صنعتی خط تولید برش ورق، برش خم، گیوتین ،پرس برک و دستگاههای برش هواگاز و پلاسما فعالیت داشته است.

این مجموعه با لطف خدای مهربان و تلاش و همت بی‌وقفه کارکنان توانسته در مدت زمان کوتاه با بهره گیری از بهترین متریال های موجود و طراحی های روز دنیا توسط متخصصین طراح و به کارگیری توان و پتانسیل های علمی و تجربی پرسنل و مهندسان با ساخت تجهیزات و ماشین آلات حوزه صنایع غذایی و دارویی کار خود را گسترش داده و دایره عرضه تولیدات را از مرزهای کشور فراتر ببرد.

گروه فنی مهندسی حفیظی انواع دستگاه های رومیزی، ایستاده مناسب برای عطاری، کارگاهی و خطوط کارخانه ای تولید می کند که هر کدام به چند دستگاه مجزا نسبت به ظرفیت دستگاه تقسیم و دسته بندی می شود.

همچنین انواع آسیاب تیغه ای، چکشی، پره دنده‌ای، پین میل، بالمیل، کاتالیز و غیره از تولیدات این مجموعه است.

مفتخر به دریافت ceاروپا ، iso22000 ، iso9001 ، iso10004 .

۰
تعداد محصولات
۰
تعداد مشتریان
۰
تعداد کارمندان

گواهینامه ها