advertise

درباره ما

ماشین سازی حفیظی

با علم جدید در صنعت غذا ،گروه ماشین سازی حفیظی دستگاهی مدرن جهت تولید یک محصول غذایی ناب تولید کرده است که بااستفاده از به روزترین طراحی و باکیفیت ترین متریال داخل این محصول به کار گرفته است.
این دستگاه میتواند کره انواع مغزیجات مثل بادام زمینی، بادام درختی، پسته، فندق ،کنجد و ... را کره گیری کند که در تنوع نوع محصولات تغذیه به روز میتوان انواع کره جات میکس را هم بااین دستگاه تولید کنند مثل کره شکلاتی،کره وانیلی و...با طعم های مختلف. ماشین سازی حفیظی با عرضه انواع دستگاه های کره گیری آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

۰

مشتری ها

۰

رضایت مشتری

۰

حمل بار

۰

میزان درآمد

گروه ماشین سازی حفیظی

گروه ماشین سازی حفیظی با مدیریت مهندس ابراهیم حفیظی از سال ۱۳۹۰ کار خود را با طراحی دستگاه های روغنگیری پرس سرد و آسیاب شروع کرد
که در سال های قبل از ورود به صنعت مواد غذایی،طراح دستگاه های صنعتی خط تولید برش ورق،برش خم ورق،گیوتین ،پرس برک و دستگاه هایCNC هوا گاز و پلاسما بوده است.
این مجموعه توانست در مدت زمان کم با بهره‌گیری از بهترین متریال و طراحی جدید روز دنیا به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های صنعت غذایی شناخته شود.
که در حال حاضر سازنده انواع اسیاب ادویه،انواع خطوط کارخانه ای، دستگاه روغنگیری،ارده گیری سنتی ، کره گیر بادام زمینی و... میباشد.

.